Ремонт в кварті під ключ від «Фуллхаус»

Ремонт квартир під ключ є витратною справою, яка не кожному «по кишені». Але ціна може відрізнятись, залежно від виду ремонту. Відрізняють наступні типи ремонтних робіт: косметичний, капітальний, євроремонт. Завдяки такому розподіленню послуги під ключ від «Фуллхаус» стають доступними не лише для клієнтів які можуть багатоплатити, а для різних категорій населення.Якщо розглядати фірми, які на ринку будівельних послуг досить пристойний час, а також мають хорошу репутацію, позитивні відгуки клієнтів, їх ціни відносно однакові. Хоча компанія «Фуллхаус» все ж намагається зробити все щоб її послуги були найбільш доступними на ринку.

Переваги компанії «Фуллхаус»

Якщо ви шукаєте компанію, яка б зробилаякісний та доступний для всіх ремонт житла, тоді зверніть увагу на послуги вищезгаданої фірми. Переваги від співпраціочевидні:

  • Ціни на косметичний, капітальний чи євроремонтє нижче середнього показника по місті Львів. Це дозволило клієнтам обирати більш якісні матеріали і т.п.
  • Якість виконаної роботи. Оновлення житла –це делікатна справа, у виконанні якоїважлива не тільки вартість, але і фірма-виконавець. Квартира буде не лише затишною і красивою, но і з якісним ремонтом, який послужить довгі роки, а не втратить привабливість уже через кілька місяців.
  • Команда фахівців. Важливо щоб якість виконаної роботи була на висоті, а без участі професіоналів цього досягнути практично неможливо. В команді «Фуллхаус» виключно майстри своєї справи, які можуть виконати роботу будь-якої складності.
  • Індивідуальний підхід до проекту. Кожна квартира, наче фортеця, має свої особливості, попри те що зовні всі схожі. Команда компанії враховує ці особливості, тому кожен проект виходить таким самобутнім, навіть якщо квартири мають однакове планування. Кожна оригінальна риса помешкання буде збережена, щоб ви розуміли – це дійсно ваш дім.

Команда професіоналів виконує всі види робіт від початку і до кінця. Все що потрібно клієнту, домовитись про види послуг, які потрібно виконати.

Як проходять ремонтні роботи

Перше з чого починається ремонт – демонтаж старих конструкцій, яким не місце в сучасному інтер’єрі. В цей перелік входить зняття старих шпалер, демонтаж плитки, стяжки, розбиранняцегляних стін, демонтаж паркету і т.п. Все це вивозиться за місто, щоб не створювати зайвий дискомфорт власникам помешкання, а також їх сусідам.

Також компанія надає послуги, що пов’язаніз електрикою. Наприклад, прокладає дроти, монтує розподільну коробку, точкові світильники, електрофурнітуру і багато чого іншого.І це не враховуючи що команда спеціалістівпослугами яких можна скористатись на fullhouse.lviv.ua в найкоротші терміни виконає всі види робіт, від установки стелі до обробки підлоги.