Що таке пластиковий плінтус?

Закінченість підлогового покриття надають підлогові пластикові плінтуса. Кольори і розміри, види і призначення плінтуса, як обробного матеріалу – різноманітні. Подробиці у цій статті.

Що таке пластиковий плінтус?

Виробництво пластикових моделей плінтусів йде методом екструзії, тобто видавлювання. У результаті застосування технології, на виході отримують виріб з ПВХ кількох видів, залежно від вимог до монтажу. Зовнішній вигляд – планка з прогумованими краями, щільно прилегла до поверхонь стіни і підлоги.Фінішний вид дозволяє використовувати плінтус без додаткових обробок, а легкість монтажу – змінювати його в разі необхідності.

Пластиковий плінтус

Переваги плінтуса з ПВХ.

Зважаючи на особливості полівінілхлориду, пластиковий плінтус володіє всіма його перевагами. А саме:
Інертність до вологи. Плінтус не відволожаться, що не роздуються, на відміну від дерев’яних. Їм не загрожує розсадник цвілі і спор грибка. Вони не уявляють ласощі для гризунів, якщо мова йде про встановлення в приватних будинках і дачах. Легкий догляд. Планується досить протерти вологою ганчіркою. Простота установки. Для цього до плінтусів пропонуються різні комплектуючі — куточки (внутрішні та зовнішні), пластикові кріплення. Пластикові плінтуси не горять, тому їх розміщення в житлових дерев’яних будинках і приміщеннях з можливістю загоряння — дозволено. Довговічність пластикового плінтуса з ПВХ — до 100 років.

Види плінтусів.

Загальна класифікація плінтусів – під м’які покриття (лінолеум, ковролін) і для решти – ламінат, паркет, дошка та інші. Різниця в методі кріплення – край м’якого покриття фіксується в пазі плінтуса, створюючи, таким чином, єдину площа з підлогою. Пластикові плінтуси для твердих підлогових матеріалів можуть бути контрастними і служать окремим обробним матеріалом. Крім цього, фінішне оздоблювальне сировина поділяється на варіанти за технологією виготовлення:

  1. Повнотіла пластиковий плінтус. Являє собою литу планку, пружну, але чутливу до механічного впливу – її можливо зламати.
  2. Пустотілий плінтус. Міцний і бюджетний.
  3. Напівжорсткий пластиковий плінтус. Модель зручна для обходження кімнатних переходів.

Всі пластикові плінтуса відрізняються широкою палітрою кольорів, і підібрати оригінальну модель для створення завершеного виду підлогового покриття – нескладно.Отже, які бувають пластикові плінтуса, види та особливості моделей – доступно описано. Залишається справа за малим, проаналізувати функцію декоративного елемента – потрібно кабель-канал, колір, добірка комплектуючих і відправиться в будівельний магазин за покупкою.

Iнтернет-магазин Паркет-Бюро: https://parket.co.ua.